Hotel London2018-11-19T10:45:58+00:00

HOTEL LONDON

O našom hoteli

Hotel LONDON je rodinný hotel ktorý sa nachádza  na jednej z najstarších ulíc Kapitulskej v srdci historického centra mesta Trnava. Takže jeho výhodou je okrem príjemných priestorov aj poloha. Dvorná časť hotela leží priamo pod starobylými hradbami. V blízkosti hotela nájdete všetky historické pamiatky. Bazilika sv. Mikuláša, ktorá je obľúbeným miestom sobášov, je vzdialená len pár krokov. Hostia tak ušetria dlhé minúty, zvyčajne potrebné na presun k svadobnému stolu.
Priamo v hoteli a jeho blízkosti môžete dokonca vybaviť aj svadobné fotografie. Pozadie Kapitulskej ulice je fotografmi vyhľadávané, nemenej atraktívna je aj hotelová terasa.  Má neuveriteľné čaro a je krásna v každom ročnom období, najmä na jar, keď v nej rozkvitajú azalky, i v zime, keď je pokrytá snehom. No a výzdoba so sviečkami jej dodá tú pravú romantickú atmosféru.

Hotel LONDON disponuje ôsmimi dvojposteľovými izbami a dvomi apartmánmi. Izby sú vybavené sprchovým kútom, resp. vaňou, televízorom, telefónom, chladničou a samozrejme internetovým pripojením. Všetky izby sú klimatizované. Útulne zariadené izby Vám poskytnú všetok potrebný konfort počas pobytu. Dobrá vybavenosť izieb je u nás štandardom.